פתיחת סתימות ביוב

שוב הביוב נסתם? לפני שהביוב ייסתם פעם נוספת, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא. כך תימנעו מסתימות ביוב חוזרות ונשנות במערכת הביוב הביתית שלכם. 

מה גורם לסתימות ביוב?

יש מגוון סיבות לסתימות ביוב, החל בלכלוך רב שחודר למערכת הביוב ולא יוצא ממנה ועד להתפוצצות הצנרת   עקב השלכת חפצים אל מערכת הביוב הסותמים אותו. סתימות ביוב רבות נגרמות משערות החודרות למערכת וגורמות לסתימתה. גם השלכה של תחבושות היגייניות, טמפונים וחומרים אחרים שאינם מתכלים עלולה לגרום לסתימות ביוב. ואולם אחת הסיבות העיקריות הגורמות לסתימות ביוב היא חדירת שורשים, זרדים, עלים וענפים למערכת הביוב. מקרה כזה דורש טיפול של בעל מקצוע, אינסטלאטור (שרברב), כל אדם אחר לא יוכל לפתוח את הסתימה.

הביוב נסתם, מה עושים?

לפני שתקראו לאינסטלאטור תוכלו לנסות לפתוח את סתימת הביוב בעצמכם. הדרך הפשוטה והוותיקה מכולן לפתיחת סתימות ביוב קלות היא באמצעות פומפה. הפומפה שואבת את הלכלוך בזכות הוואקום שהיא יוצרת, ובכך פותחת סתימות ביוב קלות. סתימות ביוב קשות יותר אפשריות לטיפול בעזרת תכשיר אבקתי מיוחד הפותח סתימות ביוב. שופכם את האבקה לתוך הביוב ומיד לאחר מכן שופכים מים רותחים. ממתינים כחצי שעה, והסתימה אמורה להשתחרר. אם שתי פעולות אלו לא עזרו, יש לקרוא לאינסטלאטור.

ביוב שכונתי

סתימות ביוב ברחוב או בשכונה הן עניין מורכב הרבה יותר, ודורשות התערבות של אנשי מקצוע מומחים. אלה יפתחו את הסתימה בעזרת ביובית, מתקן המותקן על גבי משאית, ושואב את הלכלוך שהצטבר בביוב בעזרת ואקום, בדומה לפומפה הביתית רק חזק ועוצמתי הרבה יותר.  


פתיחת סתימות ביוב באמצעות ביובית

ביובית היא מכלית בעלת לחץ דחיסה של 150 BAR המותקנת על משאית, המאפשרת פתיחה יעילה ויסודית של הביוב. הטיפול בביובית מבוצע גם כטיפול מונע סתימות ולא רק לשם פתיחת סתימות וזאת על ידי שטיפה יסודית של מערכת האינסטלציה, מערכת הביוב והשופכין.

כיצד זה עובד?

הביובית שואבת בוואקום את הלכלוך או את החפצים החוסמים את המערכת בקלות יתרה, בפעולה הדומה לפומפה הביתית רק חזקה ועוצמתית פי כמה וכמה. הביובית מבצעת שטיפה יסודית של הצנרת, ונחשבת יעילה ביותר לפתיחת סתימות. הביובית מאובזרת בכל הכלים הנדרשים לפתיחת בורות: פטישים, מברגים, לומים, איזמלים, מפתחות לפתיחת בורות, מפתחות צינורות ועוד. הביובית נושאת את כל סוגי הצינורות, כולל צינור מים עד לאורך של 150 מטר. כך משחררת הביובית מגוון רחב של סתימות ביוב, ביניהן שחרור סתימות במרזבים, שחרור סתימות בבריכות ובחצרות.  תגיות.פתיחת סתימות.פתיחת סתימות ביוב.פתיחת סתימה בביוב. פתיחת סתימות שורשים בביוב. פתיחת סתימות בצנרת הביוב.סתימות בצנרת ביוב. ביובית. שאיבת ביוב.          ביובית בשבת. ביובית בשבתות וחגים.ביובית. ביובית בתל אביב. ביובית בראשון לציון. ביובית ברמת גן. ביובית בגבעתיים.ביובית בבתים. ביובית בחולון. ביובית באזור. ביובית ברחובות. ביובית באשדוד. ביובית ביבנה. ביובית בהרצליה. ביובית בהוד השרון. ביובית בכפר סבא.ביובית ברעננה. ביובית בגוש דן.ביובית סביון.סתימות קשות.ביובית.

logo בניית אתרים