עבודות צנרת בסנפלינג – פתרון יעיל לתיקון תקלות צנרת בגבהים

תחזוקה ותיקון תקלות במערכת הצנרת, הינה חשובה מאין כמוה. מערכת ביוב וצנרת תקינה, הפועלת באופן סדיר והאמונה על העברת וניקוז מי השופכין החוצה מן הבניין, הינה אחת המערכות החשובות ביותר הנמצאות במבנים, בין אם בנייני מגורים, בנייני תעשייה, משרדים או בתים פרטיים. רוב מערכות הצנרת, מותקנות על הקרקע, אך לעיתים, התקנת הצנרת, מתבצעת על בניין גבוה, מה שמקשה על טיפול בבעיות הצנרת ובנזקים שנגרמים לקירות החיצוניים.

עבודות צנרת בסנפלינג – תיקון תקלות צנרת ונזקים בגובה.

לשם תיקון תקלות צנרת המותקנת בבניין גבוה, נדרש אינסטלאטור מוסמך ומקצועי המתמחה בעבודות הגובה בעזרת סנפלינג. חשוב לדעת, שלא כל אינסטלאטור מורשה לבצע עבודות צנרת בסנפלינג. עבודות שכאלו, דורשות מאיש המקצוע, להיות מוסמך לא רק בתחום הנרחב של האינסטלציה, אלא שיהיה ברשותו גם רישיון לביצוע עבודות בסנפלינג, וניסיון לא מבוטל בביצוע עבודות בגובה.

עבודות צנרת בסנפלינג – איך זה נעשה?

כאשר מתקבל דיווח על תקלה, או שנראה נזק חיצוני לקירות, רטיבות, התפתחות פטריות או עובש בקעים וסדקים מהם קיימת נזילה, איש המקצוע יאתר את מקור התקלה, יעלה אל גג הבניין וירד ממנו בעזרת סנפלינג, עד להגיעו למקום התקלה. ניתן לתקן בשיטה זו צינורות בגדלים שונים, להחליף קווי מים ישנים לחדשים, להחליף מרזבים ישנים, או לחילופין לתקן חורים וסתימות בהם, לאטום קירות חיצוניים, להם יש נזק הנובע מנזילות, רטיבות או עובש, או תיקון אריחים פסיפס או חומר בנייה אחר שניזוק מן הנזילה.

עבודות צנרת בסנפלינג – יתרונות הטיפול הנקודתי.

בעזרת טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית, ניתן כיום לאתר כמעט כל תקלת צנרת, במהירות וביעילות ולטפל בה נקודתית. טיפול נקודתי בתקלות צנרת, סדקים מתהווים, פיצוצים קלים ונזילות מינוריות, בעלויות מינימאליות, חוסך מכם המתנה עד שתחריף הבעיה, ונזקים פוטנציאליים עצומים, למבנה, לרכוש בתוך המבנה, נזקי הצפות, והוצאות כספיות בלתי מבוטלות על תיקונים שבהם יש נזק רב או יש צורך בהחלפה גורפת של כלל הצנרת, עקב הזנחה. לפיכך, שמירה ותחזוקה שוטפת של מערכת הביוב והצנרת שלכם, הינה חיונית מאין כמוה.                                                                     תגיות.עבודות בגובע. עבודות צנרת בסנפליג.אינסטלטור בסנפליג.צנרת בסנפליג.אינסטלציה בגובע.אינסטלציה בסנפליג.

logo בניית אתרים