גילוי מוקדם של בעיות בביוב

בעיות בביוב הביתי יכולות להיות מטרד של ממש ולגרור איתן הוצאות תיקון בלתי מבוטלות. בבתים ישנים במיוחד, או בתים שנבנו מעל עשור, הצנרת הביתית מתיישנת בהתאם לגיל הבית, וטיב הצינורות המורכבים, מערכות הביוב עשויות להיסתם, הצינורות עלולים להתפוצץ או להיסדק ולמעשה, להפוך את הבעיה המינורית שניתן לתקן בקלות, לתקלה משמעותית ומתמשכת, שתיקונה כרוך בהוצאות כספיות גדולות ולעיתים, אף באובדן חלקי של ערך הנכס עקב הנזקים.

גילוי מוקדם – מניעת החרפת הבעיה ונזק בלתי הפיך.

בעיות בביוב עלולות להיגרם ממספר גורמים, וגילוי מוקדם, עשוי למנוע נזקים חמורים בהרבה. איתור בעיות בביוב, חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ואיכותיים, תוך שימוש באמצעים הסורקים את כלל מערכת הביוב הביתי, וכן הצנרת. הטכנולוגיה המוצעת כיום, מאפשרת גילוי מוקדם של בעיות בביוב הנובעות מסתימות במערכת הביוב, נזילות בצנרת, פיצוצים או סדקים, בקלות ובנוחות, ללא הצורך בפעולות פולשניות ושבירת קירות ואריחים.

השימוש במצלמות למטרת איתור בעיות בביוב, הינה שיטה פופולארית ומקובלת שנמצאת בשימוש על ידי מרבית האינסטלאטורים ואנשי המקצוע בתחום. שימוש במצלמת ביוב, המצלמת תמונות ברורות ובצבע, תוך שימוש במדדים תרמיים, נותנת תמונה ברורה על מצב מערכת הביוב הביתית שלכם, ללא מאמץ ובדייקנות.

גילוי מוקדם של בעיות בצנרת בעזרת אמצעים טכנולוגיים.

פיצוצים, סדקים וסתימות בצנרת, ניתן לגלות בעזרת מצלמות תרמיות הסורקות את הקירות, או שימוש בטכנולוגית אינפרא אדום. אמצעים אלו מאפשרים לאתר כמעט כל תקלה ולתקנה באופן מיידי ונקודתי, מבלי לשבור קירות, אריחים או לפגוע באזורים מיותרים, מה שמונע הוצאות מיותרות ומפחית את עלויות התיקון.

איתור מוקדם של בעיות בביוב, מבטיח לכם שתוכלו לטפל בבעיות המערכת, טרם הגעת הסימפטומים כגון הצפות של מערכת הביוב, אסלות, מקלחות וכיורים סתומים, או פיצוצים בצנרת, שמלבד ריחות רעים, עשויים להפוך את החיים בביתכם לבלתי נסבלים, לגרום החרפת הנזק, הרס קירות ורצפות, נזק לרכוש ועלויות תיקון מרקיעות שחקים. לפיכך, ככל שתתחזקו ותבדקו את מערכת הביוב והצנרת הביתית שלכם, כך תוכלו להבטיח לעצמכם שקט נפשי מפני תקלות וחיסכון כספי משמעותי.

logo בניית אתרים