איתור נזילות מתקדם – הגנה ומניעה של תקלות במערכת הצנרת שלכם

איתור נזילות במערכת הביתית הינו קריטי מאין כמוהו. במרבית המקרים, נזילות מאותרות רק בשלבים בהם נסב כבר נזק לקירות, כגון רטיבות, הופעת פטריות ועובש, עלייה משמעותית בחשבון המים שלכם, או ירידה בלחץ המים, ריצוף שהחליף צבע, קירות מתקלפים, הצפות או פרקט ששינה את נפחו. לפיכך, ישנה חשיבות תהומית לתהליך תחזוקה שוטפת הכולל איתור נזילות באמצעים מתקדמים, ותיקונן, באופן סדיר, על מנת למנוע נזקים גדולים יותר והוצאות תיקון אדירות.

איתור נזילות – טיפול טרם הופעת כתמי לחות ודליפות.

איתור נזילות צריך להתבצע על ידי אינסטלאטור מוסמך ומקצועי, העושה שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים לאיתור נזילות ותיקונן. האמצעים החדשניים העומדים לרשות אינסטלאטורים כיום, מבוססים על טכנולוגית אינפרא אדום, ועושים שימוש במצלמה תרמית הסורקת את צנרת הביוב או הקירות ומבליטה בפני האינסטלאטור את הליקויים השונים, מבלי הצורך לשבור ולפתוח קירות על מנת לאתר ולתקן את הבעיה.

איתור נזילות בצורה זו, מאפשר לקבל תמונה מדויקת על מצב הצנרת, מבלי לגרום נזקים לקירות, ולזהות בקלות וביעילות את מוקד הרטיבות או הנזילה, וכן לשער ממה היא נובעת, האם מפיצוץ בצינור, סדקים בצינור, או בלאי וכן, להעריך את מימדי הבעיה וחומרתה. בנוסף, ניתן לקבל תמונה של מצבה הכללי של הצנרת, וכן, להציע שלל פתרונות מונעים כדי למנוע פיצוץ צנרת, הפרעות באספקת מים, דליפות מניאגרות, כיורים ואמבטיות, רטיבות והצפות.

איתור נזילות באמצעים מתקדמים – חיסכון בזמן, משאבים וכסף.

איתור נזילות באמצעים תרמיים מתקדמים, הוכח כיעיל ובעל יתרונות רבים. צורת אבחון זאת מאפשרת, חיסכון בזמן בפתיחת הצנרת לאיתור מקור התקלה, הערכת גילה המדויק של הצנרת, זיהוי תקלות ונזילות צנרת והערכת העומקים בהם נמצאת הנזילה, אבחון הצטברות אבנית בנקודות אסטרטגיות, אפשרות למתן פתרונות תחזוקה ללא פגיעה בתשתיות הקיימות, הערכת מצב הקורוזיה, זיהוי, איתור וטיפול בתקלות בעלויות נמוכות יחסית, מניעת החרפת הבעיות וחיסכון עצום בכסף.

תחזוקה שוטפת של מערכת הצנרת שלכם וביצוע סריקה תרמית לאיתור הבעיות, יאריכו את חיי מערכת הביוב והצנרת שלכם, ימנעו נזקים משמעותיים ויחסכו לכם כסף בחשבונות המים ובהוצאות לתיקון תקלות עתידיות.

logo בניית אתרים