צילום קווי ביוב

בעבר כדי לאתר סתימות ביוב היה צורך לחפור עמוק ולהגיע לפתח הביוב. עם התפתחות הטכנולוגיה בימינו קל הרבה יותר לאתר סתימות ביוב, וזאת בעזרת מצלמות וידאו  משוכללות המצלמות את הצנרת וחושפות את הבעיה.

כיצד מצלמים קווי ביוב?

מצלמה זעירה חודרת אל צינורות הביוב ומסוגלת לאתר סתימות, נזילות או פגיעות אחרות. המצלמה מאבחנת את הבעיה ומסייעת למתן טיפול איכותי וממוקד. בזכות גודלה הזעיר ויכולתה להסתובב 360 מעלות מספקת המצלמה תיעוד מושלם למצב צינורות הביוב, ויכולה לגלות את מיקום הסתימות ומיקומן. הצילום מקל על השרברבים להחליט על דרך הפעולה הנכונה והחסכונית ביותר לטיפול בבעיה. המצלמה היא למעשה רובוט זעיר בעל טווח ראייה של 360 מעלות החודר לעומק של עד 200 מטר. הצילום המועבר מן הרובוט נקלט בטלוויזיה במעגל סגור ומסייע באיתור מהיר ומדויק של מקור הבעיה.

מי יכול לצלם קווי ביוב?

צילום ביוב ראוי שייעשה בידי מומחים המוסמכים בצילום קווי ביוב. הצילום חוסך את הצורך לפתוח ולהרים, לשבור או להרוס את הצנרת והאזור כולו בשביל לאתר את הבעיה. פשוט מחדירים מצלמה זעירה ומתוחכמת המספקת תוצאות מדויקות במהירות ובקלות. את זאת יכולים לעשות רק אנשי מקצוע מומחים בטיפול בביוב ובצילום קווי ביוב.

 

צילום קווי ביוב – כמה זה עולה?

לפני שתוציא כספים לטיפול בבעיה בביוב, את צריך לאתר את הבעיה בביוב. שימוש במצלמה הזעירה חוסך לך כסף וגם זמן יקר, ומספק תוצאות מדויקות ואמינות. חברות שונות מבצעות צילום מקצועי של קווי ביוב במחירי תחרות, ויש כאלה המספקות זאת חינם אין כסף. 

הזמן עכשיו צילום קווי בוב, וחסוך זמן, כסף וטרחה מיותרים. 

logo בניית אתרים