עבודות צנרת בגובה

צנרת המים והביוב מותקנת לרוב על הקרקע, אבל מה עושים כאשר ההתקנה נמצאת על בניין גבוה? כיצד נטפל בבעיות הצנרת במקרה זה? במקרה כזה ניעזר בשרברבים המתמחים בתיקון צנרת בגובה, כלומר בעזרת סנפלינג.


סנפלינג לטיפול בעבודות צנרת בגובה

יש נזילה בצנרת הנמצאת לאורך בניין גבוה? אין בעיה, הסנפלינג נחלץ לעזרה. בעזרת הסנפלינג יכול השרברב לאתר נזילות ולתקנו גם אם הן נמצאות בגובה רב. השרברב עולה על הבניין ויורד ממנו בסנפלינג, תוך איתור הבעיות ותיקונן. במקרה הצורה הוא מחליף את צינורות הביוב, צינורות מים 2 צול, חצי צול ו־3/4 צול, וכן מחליף קווי מים
ישנים בחדשים. והכול – באוויר באמצעות סנפלינג.

עבודות צנרת בגובה – כל אחד יכול?

מובן שלא כל אחד רשאי לעסוק בעבודות צנרת בגובה, גם לא כל שרברב מוסמך. לשם כך נדרש רישיון לעסוק בסנפלינג מעבר לרישיון לעסוק בשרברבות. ביצוע עבודות צנרת בגובה אינו עניין למתלמדים ואינו משחק ילדים, זהו עניין למקצוענים מיומנים ומומחים.

מהן עבודות צנרת בגובה?

כאמור, בעזרת הסנפלינג יכול השרברב להחליף קווי מים ולתקן צינורות מסוגים שונים. בעזרת הסנפלינג אפשר לטפל בבעיות נוספות שהשרברב נתקל בהן. השרברב יכול להחליף מרזבים ישנים, לאטום קירות חיצוניים הסובלים מנזילות מים הבטיח, בפסיפס, בצבע ובאריחים. בכל אלה נחלץ הסנפלינג לשירות השרברב.  


logo בניית אתרים